ایجاد بک لینک برای سایت ها - قالب ها و افزونه های وردپرس

چگونه با وبلاگ ها بک لینک بگیریم؟

آیا گرفتن بک لینک از طریق وبلاگ درست است؟ آیا نتیجه مطلوب را به شما می دهد؟ اکثر سایت های ایرانی برای بهینه سازی سایت از سئو داخلی استفاده می کنند. این مسئله بسیار مهمی است و باید از آن استفاده کنید. اما توجه داشته باشید که این امر به تنهایی برای سئو و صعود به صفحه اول گوگل کافی نیست.

هر از گاهی ، برای اینکه سایت شما رتبه بهتری کسب کند ، باید همزمان با انجام سئوی داخلی مربوط به سایت ، از سئوی خارجی نیز مراقبت کنید.

یکی از مواردی که در مورد سئوی خارجی وجود دارد ، ایجاد بک لینک است. ایجاد بک لینک در سئو بسیار پیچیده است اما باید نکاتی را در این زمینه رعایت کنید. اگر بک لینک ها را به درستی دریافت نکنید ، مطمئناً سایت رتبه پایین تری خواهد داشت. در برخی موارد ، مشاهده شده است که سایت ها با این روش جریمه می شوند!

بنابراین قبل از ایجاد بک لینک ، حتما در مورد آن تحقیق کرده و اطلاعات کسب کنید.

image

معرفی وبلاگ های مناسب برای ایجاد بک لینک با وبلاگ

تیم تیکو وبلاگ های معروف ایرانی را که مناسب ایجاد بک لینک هستند لیست می کند.

سایت کاما = این سایت دارای 37 حوزه مجاز است و پیوندها را دنبال کنید. برای ویرگول ، باید مقدار زیادی محتوای منحصر به اینجا را ببین فرد در طول روز منتشر کنید.

سایت پرشین بلاگ = این سایت دارای 95 دامنه Atourini است ، اما پیوندهای آن همه نوآور هستند.

سایت متوسط ​​= این سایت دارای 95 دامنه Atourini و پیوندهای Nofalo است. در واقع ، سایت متوسط ​​نسخه جهانی کاما است و قدرت بسیار بالایی دارد ، اما نمی توانید محتوایی را به زبان فارسی در آن قرار دهید. مجدداً توصیه می کنیم مطالب خود را به انگلیسی ترجمه کرده و در این سایت قرار دهید زیرا می توانید تعداد زیادی بک لینک دریافت کنید.

سایت بلاگ فا = یکی از بهترین و قدرتمندترین سایت های وبلاگ ، سایت بلاگ فا است. شما می توانید چندین وبلاگ از این سایت داشته باشید.

وبلاگ آسمان وبلاگ = وبلاگ آسمان وبلاگ نیز یکی از معتبرترین وبلاگ هایی است که باید به لیست وبلاگ هایی که قصد ایجاد آنها را دارید اضافه کنید.

image

وبلاگ میهن = این وبلاگ همچنین یکی از برترین وبلاگهای سایتهای فارسی با دامنه اقتدار 91 است.

نحوه ایجاد بک لینک با وبلاگ

گرفتن بک لینک از طریق وبلاگ نویسی یکی از بهترین راه ها برای دریافت لینک های پشتیبان است. این امر اعتبار سایت شما را افزایش می دهد.

اولین کاری که برای ایجاد بک لینک باید انجام دهید ایجاد و ساخت وبلاگ است. برای ایجاد وبلاگ ، باید تحقیق کنید که کدام وبلاگ دارای اعتبار و اعتبار دامنه بالایی است. به این ترتیب پیوندهایی از وبلاگهای بالاتر خود دریافت می کنید. این بدان معناست که سایت شما می تواند رتبه بالاتری از گوگل دریافت کند. علاوه بر این ، یکی دیگر از مزایای دریافت بک لینک از سایت های بالاتر این است که مشتریان و کاربران واقعی و بالقوه را به دست می آورید.

از VPN ها و مرورگرها برای ایجاد وبلاگ هایی استفاده کنید که کوکی ها توسط Google قابل خواندن نیستند. ترجیحاً از Gmail استفاده کنید که قبلاً در آن ثبت نام نکرده اید یا با آن کار نکرده اید. به عبارت دیگر ، یک Gmail جدید برای خود ایجاد کنید.

گذرواژه Gmail خود و همه وبلاگهایی را که ایجاد کرده اید ذخیره کنید تا در مکان مناسب لینک های وبلاگ خود را دریافت کنید.

بر اساس موضوع و محتوایی که قرار است در آن قرار دهید ، به هر وبلاگی که ایجاد می کنید یک نام مناسب بدهید. این روش به شما کمک می کند تا هر روز برای هر پست مهمان وبلاگ خود محتوا و موضوع جدیدی https://www.magcloud.com/user/comyazelke داشته باشید. به عنوان مثال ، یکی از وبلاگ های شما مربوط به حوزه سرگرمی است. دیگری اخبار اجتماعی ، سیاسی ، فناوری ، آشپزی و... است.

برای اینکه گوگل متوجه بک لینک به وبلاگ نشود ، ابتدا باید به طور طبیعی محتوای قوی و خوب را روزانه به وبلاگ خود بیاورید. این کار را به مدت 1 تا چند ماه انجام دهید و وقتی وبلاگ از حالت اولیه خارج شد ، می توانید یک مقاله منحصر به فرد در بین مطالب خود بنویسید و آن را با کلمه کلیدی مورد نظر خود به صفحه مشخص شده در سایت پیوند دهید. به این ترتیب صفحه زودتر ظاهر می شود.

صفحه ای که انتخاب می کنید باید صفحه دوم تا سوم کنسول جستجوی Google باشد. یا حتی